Krabberagenda

 

 

Krabberagenda 2020

 
 

Vrijdag 21 februari 2020

 
11.30-15.30 uur Scholencarnaval Scratch
15.00 uur Veurpruuven met DJ Toon S Krabberdorp/cafétent
19.00 uur Traditioneel Krabberconcert org. “Onze Harmonie” Krabberdorp/feesttent
19.00 uur DJ Kevin Krabberdorp/feestcafé
23.00 uur WHI? Krabberdorp/feestcafé
 

Zaterdag 22 februari 2020

 
11.00 uur Kindertent open Krabberdorp/kindertent
12.00 uur Cafétent open Krabberdorp/cafétent
14.00 uur Oeteldonkse Middag Krabberdorp/cafétent
15.00 uur Clown Rinaldo Krabberdorp/kindertent
18.30 uur Krabberdonkse Kerkgang Kerk
19.00 uur Glamping op de Camping Krabberdorp/feesttent
19.00 uur DJ Rick Krabberdorp/cafétent
20.00 uur Scratch-Festival ScratchXXL
 

Zondag 23 februari 2020

 
11.00 uur Kindertent open Krabberdorp/kindertent
11.30 uur Krabberbrunch Krabberdorp/feesttent
12.00 uur Cafétent open met DJ Jo Krabberdorp/cafétent
13.30 uur Proclamatie Krabberdorp/feesttent
14.00 uur Konfetti doe middag Krabberdorp/kindertent
14.11 uur Start optocht Bosscheweg
15.00 uur Kinder-popconcert Scratch
17.00 uur Prijsuitreiking optocht Krabberdorp/feesttent
19.00 uur Dungense avond Krabberdorp/feesttent
19.00 uur DJ Stef Krabberdorp/cafétent
20.00 uur WHI? Krabberdorp/cafétent
20.00 uur Scratch on fire ScratchXXL
 

Maandag 24 februari 2020

 
10.00 uur Cafétent open Krabberdorp/cafétent
11.00 uur Opening Krabberdonks Open Bloes Festival Krabberdorp/cafétent
11.00 uur Kindertent open Krabberdorp/kindertent
14.00 uur Max Kindershow Scratch
14.00 uur Spelletjes met Mayke Krabberdorp/kindertent
14.00 uur DJ Jo Krabberdorp/cafétent
14.11 uur Bitterballenbal Litserborg
15.00 uur Gestelse Toppers Krabberdorp/feesttent
16.00 uur Wè heur ik concert Krabberdorp/feesttent
19.00 uur DJ Kevin Krabberdorp/cafétent
20.00 uur Donkey Groove Krabberdorp/feesttent
20.00 uur Scratch in the Scratch ScratchXXL
 

Dinsdag 25 februari 2020

 
11.00 uur Kindertent open Krabberdorp/kindertent
12.11 uur Prinsenbal Krabberdorp/cafétent
14.00 uur Frikadellenparty Scratch
14.00 uur Kinderdisco met DJ Job Krabberdorp/kindertent
15.00 uur Huubkes dansmiddag met DJ Huub Emmers Krabberdorp/feesttent
15.00 uur DJ Kevin Krabberdorp/cafétent
19.00 uur DJ Rick Krabberdorp/cafétent
19.30 uur En de vur dun dinsdagavond! Krabberdorp/feesttent
20.00 uur Scratch Afterparty ScratchXXL
00.00 uur WHI gaat carnaval afsluiten Krabberdorp/cafétent